Dijital Liderlik Akademisi 15 Şubat’ta eğitimlere başlıyor

Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik ve Yenilikçilik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından başlatılan “Dijital Liderlik Akademisi” 200 yeni dijital lider yetiştirmek için günümüz dijital vizyonerlerini “Dijital İnovasyon Yönetimi için Dijital Liderlik Eğitim Programı”na bekliyor.

Dijital Liderlik Akademisi 15 Şubat’ta eğitimlere başlıyor

Galatasaray Üniversitesi Girişimcilik ve Yenilikçilik Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından hayata geçirilen “Dijital Liderlik Akademisi” 200 yeni dijital lider yetiştirmek için günümüz dijital vizyonerlerini “Dijital İnovasyon Yönetimi için Dijital Liderlik Eğitim Programı”na bekliyor.  Büyük ölçekli dijital projelerde dijital lider olmayı hedefleyen mevcut veya potansiyel profesyoneller için özel olarak hazırlanan eğitime başvuranlar arasından 200 kişi bu programa ücretsiz olarak katılmaya hak kazanacak ve eğitim 15 Şubat’ta başlayacak.

Üst düzey yöneticilerin dijital projeleri, dijital platformları veya dijital ekosistemleri yönetmek ve değer yaratmak için uygulaması gereken yenilikçi stratejilere odaklanan programa kariyer yaşamında dijital liderlik hedefleyen, halihazırda bilgi teknolojileri projelerinde görev alan veya alacak yönetici ve yönetici adaylarının kendilerini bu alanda geliştirebilmesi hedefleniyor. 

 

DİJİTAL LİDERLİK İÇİN 200 ADAY SEÇİLECEK 

Canlı, senkron derslerle, her hafta 2 gün 2’şer saat olmak üzere toplam 20 bölümden oluşan program için toplanan başvurular arasından kriterlere en uygun 200 kişi seçilecek ve ücretsiz olarak bu programa katılma hakkı kazanacak. 

 

10 HAFTALIK UZUN SOLUKLU BİR EĞİTİM PROGRAMI OLACAK

Dijital dönüşüme liderlik etmekten dijital dönüşümün dinamiklerine, dijital ekosistemler oluşturma yöntemlerinden dijital ortamda gelir akışı oluşturmaya kadar her hafta dijital liderliğin farklı boyutlarının anlatılacağı dersler Galatasaray Üniversitesi, Mühendislik ve Teknoloji Fakültesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü öğretim üyeleri Prof. Dr. Gülçin Büyüközkan Feyzioğlu ve Dr. Öğretim Üyesi Murat Levent Demircan tarafından verilecek. Dijital Liderlik Eğitim Programı sonunda katılımcılara çoktan seçmeli test uygulanacak. Sınavdan 70 ve üzeri not alan katılımcılar GSU INNOVE Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi Dijital Liderlik Eğitim Programı Başarı Belgesi almaya hak kazanacaklar. 

 

DİJİTAL LİDERLERDEN EĞİTİMLER  

Perşembe günleri gerçekleştirilecek dersler ise herkese açık olacak ve dersler profesyonel dijital liderler tarafından verilecek. “Digital Leader Board” içerisinde yer alan profesyoneller arasında Sanofi Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Başkanı Cem Öztürk, Silk&Cashmere CEO’su Ferhat Zamanpur, Teknosa Genel Müdür Yardımcısı Emre Kurtoğlu, Kariyer.NetCEO’su Fatih Uysal, Axa Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Firuzan İşcan, Atasun Optik CEO’su Nihat Aydın, L’Oreal Türkiye Dijital ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Merve Atuk Toker, Atasun Optik Pazarlama Direktörü Erdem Altay, Teknosa e-Ticaret ve Pazaryeri Grup Başkanı Tahir Yıldız ile L’Oréal Dijital Direktörü Murat Çolakoğlu bulunuyor.